Szkoła Jazdy Stopem
Najlepsza szkoła jazdy w Malborku. Szkolimy przyszłych kierowców na kategorię A, B i C

Nasze pojazdy

    Home  /  Nasze pojazdy

Nasza flota samochodów składa się z wielu pojazdów przystosowanych do prowadzenia kursu na wiele kategorii. Najwięcej posiadamy oczywiście samochodów osobowych na kategorię B. Wszystkie dostępne u nas pojazdy są oczywiście w pełni sprawne.Insulinooporność Niepołomice Dbamy o to aby każdy pojazd posiadał ważny przegląd oraz był na bieżąco naprawiany.http://pomocnadrodze.com.pl/pomoc-drogowa/ Nasi kursanci mają więc pewność, że poruszają się po drodze w pełni sprawnym pojazdem, który nigdy ich nie zawiedzie. Tyczy się to zarówno samochodów osobowych ale i dostawczych, autobusów czy motocykli. Dbamy również o zmianę opon z letnich na zimowe bądź z zimowych na letnie. Dodatkowo w przypadku opon nie decydujemy się na najtańsze zamienniki a korzystamy ze sprawdzonych produktów, które zapewniają odpowiednią przyczepność i przede wszystkim bezpieczeństwo. Wszystkie posiadane przez nas pojazdy są oczywiście bezwypadkowe.

Dodatkowo staramy się aby nasze pojazdy możliwie jak najbardziej przypominały te, które wykorzystywane są na egzaminach państwowych. Dlatego stawiamy na auta o podobnej konstrukcji oraz podobnych wersjach silnikowych aby kursanci mogli przyzwyczaić się do aut, którymi będą poruszać się na egzaminie. Jest to najlepszy i najszybszy sposób nauki ich jazdy oraz gwarantujący, że egzamin zdadzą oni za pierwszym razem.

Instruktorzy posiadają oczywiście odpowiednie narzędzia do tego aby kontrolować to co robi kursant. W pojazdach osobowych są to na przykład pedały hamulca i sprzęgła dostępne również pod nogami instruktora a w motocyklach zestaw do komunikowania się z kursantem. W ten sposób wskazywane są wszystkie błędy oraz wskazówki dotyczące tego w jaki sposób poruszać się po drodze. Takie podejście powoduje, że nasi kursanci osiągają bardzo dobre wyniki zdawalności i są naprawdę dobrymi kierowcami.

galeria malarstwa online

  • Nasz Adres

    Daleka 19,

    MALBORK