Szkoła Jazdy Stopem
Najlepsza szkoła jazdy w Malborku. Szkolimy przyszłych kierowców na kategorię A, B i C

Kurs

Każdy z kursów na każdą kategorię składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce, umożliwiamy przejście wszystkich zajęć teoretycznych w trybie online. Dzięki temu uczeń nie ma obowiązku samodzielnego stawiania się we wszystkich wyznaczonych terminach w naszej szkole aby odbyć kurs.https://zarabiajwavon.pl/ile-zarabia-konsultantka-avon/ Jeżeli nie posiadasz na to czasu możesz równie dobrze odbyć wszystkie kursy online.światła do jazdy dziennej Jest to przede wszystkim ukłon w stronę kursantów, którzy mają do nas odrobinę dalej i nie są w stanie systematycznie dojeżdżać na zajęcia. Dbamy również o sam poziom przekazywanej wiedzy. Oprócz tego, że korzystamy z bardzo nowoczesnych urządzeń przy przekazywaniu całej wiedzy to dbamy również o to aby przekazywać dużą dawkę wiedzy praktycznej. Dlatego oprócz samego placyku manewrowego oraz jazdy po mieście oferujemy również dostęp do płyt poślizgowych oraz symulatorów na których można wyćwiczyć bardzo szybkie reakcje, które umożliwiają uniknięcie katastrofy w nagłych przypadkach.

Dlatego też nawet osoby, które pierwszy raz robią kurs na prawo jazdy po przejściu go będą posiadały naprawdę sporą i bardzo konkretną wiedzę dzięki której poruszanie się po drogach będzie znacznie prostsze. Poszczególny plan zajęć jest oczywiście dostosowany również do kategorii na którą aplikuje dany uczestnik naszego kursu.

Przede wszystkim stawiamy jednak na przekazanie jak największej wiedzy. Naszym celem jest przygotowanie przyszłego kierowcy do poruszania się po drogach a nie tylko i wyłącznie do zdania egzaminu państwowego. Doskonale wiemy, że wiele osób, które ten egzamin zdały tak naprawdę nie są dobrze przygotowane do tego aby poruszać się po drogach publicznych i przez to często powodują różnego rodzaju wypadki.

Dlatego też nasze stawianie w głównej mierze na wiedzę praktyczną przekłada się na to, że nasi kursanci po skończeniu całego kursu czują się za kierownicą bardzo pewnie i potrafią odpowiednie reagować na to co się dzieje na drodze w nagłych sytuacjach.

http://www.septica.pl/Przescieradlo-Flizelinowe-60cm-dl-50m-d143.htm

  • Nasz Adres

    Daleka 19,

    MALBORK